Pronájem kanceláře, Praha 3
Thread poster: Pavel Janoušek
Pavel Janoušek
Pavel Janoušek  Identity Verified
Czech Republic
Local time: 17:22
German to Czech
+ ...
Feb 27, 2013

Zdravím všechny, kdo se rozhodli (rozhodnou) bojovat s prokrastinací třeba tím, že si pronajmou kancelář a opustí pohodlí gauče v obýváku

Mám pronajatou kancelář v Kubelíkově 59, Praha 3-Žižkov. V mém případě se mi velmi osvědčilo, že nepracuju doma (většinou), ale spořádaně "jezdím do práce". Víc toho stihnu, jsem efektivnější a náklady na kancelář se mi vrátí minimálně t�
... See more
Zdravím všechny, kdo se rozhodli (rozhodnou) bojovat s prokrastinací třeba tím, že si pronajmou kancelář a opustí pohodlí gauče v obýváku

Mám pronajatou kancelář v Kubelíkově 59, Praha 3-Žižkov. V mém případě se mi velmi osvědčilo, že nepracuju doma (většinou), ale spořádaně "jezdím do práce". Víc toho stihnu, jsem efektivnější a náklady na kancelář se mi vrátí minimálně tím, že u překladů nesedím do noci doma. Netvrdím, že je to vhodná cesta pro každého, ale za zvážení to určitě stojí.

Takže:
Ve stejném domě se naproti mně ve druhém patře (bez výtahu) uvolnila asi 20metrová kancelář. Platí se kolem 25 000 Kč čtvrtletně (nájem včetně poplatků za služby). Pro jednoho překladatele/tlumočníka je to asi zbytečně velké, ale co třeba sdílená kancelář? Na to je velká dost, vejdou se do ní v pohodě i tři kancelářské stoly.

Přiznávám bez mučení, že na obsazení kanceláře mám tak trochu i vlastní zájem (předchozí nájemce byla účetní, za kterou chodily od rána do večera davy lidí, což bylo s klidnou překladatelovou prací poněkud neslučitelné). Kdyby se našlo několik kolegů/kolegyň, kteří by si kancelář pronajali dohromady, jenom bych to uvítal (a co teprve společná prokrastinace v kuchyňce....

A ještě adresa: Kubelíkova 603/59, Praha 3 - Žižkov. Telefon je sem zavedený, mám ADSL od nejmenovaného giganta, funguje spolehlivě. Na patře společná kuchyňka, záchod v mezipatře. Druhé patro bez výtahu.

Kdyby o tom někdo z vás uvažoval nebo se chtěl na něco zeptat, prosím rovnou na můj e-mail: [email protected].

Díky!
Collapse


 
Hana Fialová
Hana Fialová
Czech Republic
Pronájem kanceláře, Praha 3 Oct 16, 2018

Ahoj, taky jsem se rozhodla tak jako ty a přemístila se do kanceláře. Po dlouhých pracovních dnch u PC v bytě jen s mojí kočkou a vyjítím ven jen s tím, že jsem si šla naproti do sámošky koupit něco rychlého k jídlu a jediná komunikace byla sem tam na sociálních médiích jsem si už taky musela říct DOST. A to mě ta práce baví a naplňuje, akorát to chtělo změnu. Ale k mé pointě. Změnu jsem udělala a mám podobný problém jako ty. Já akorát za moji kancelá�... See more
Ahoj, taky jsem se rozhodla tak jako ty a přemístila se do kanceláře. Po dlouhých pracovních dnch u PC v bytě jen s mojí kočkou a vyjítím ven jen s tím, že jsem si šla naproti do sámošky koupit něco rychlého k jídlu a jediná komunikace byla sem tam na sociálních médiích jsem si už taky musela říct DOST. A to mě ta práce baví a naplňuje, akorát to chtělo změnu. Ale k mé pointě. Změnu jsem udělala a mám podobný problém jako ty. Já akorát za moji kancelář platím celkově 23000 měsíčně a ráda bych našla někoho k sobě, kdo by se o nájemné podělil. A nejlépe teda z branže. Moje kancelář se nachází ve Stodůlkách. Kdybys měl zájem podívej se na podrobnější info. Už jsem to zkoušela skoro všude...Collapse


 


There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »


Pronájem kanceláře, Praha 3






Protemos translation business management system
Create your account in minutes, and start working! 3-month trial for agencies, and free for freelancers!

The system lets you keep client/vendor database, with contacts and rates, manage projects and assign jobs to vendors, issue invoices, track payments, store and manage project files, generate business reports on turnover profit per client/manager etc.

More info »
TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »