Vom Thema belegte Seiten:   < [1 2 3 4 5 6 7 8 9] >
Powwow: Warsaw - Poland

This discussion belongs to Powwows » "Powwow: Warsaw - Poland".
You can see the powwows page and participate in this discussion from there.

Agnieszka Hayward (X)
Agnieszka Hayward (X)
Polen
Local time: 09:48
Deutsch > Polnisch
+ ...
Dziekuje wszystkim za przybycie Jun 20, 2004

oraz za swietna zabawe.

Specjalne podziekowania dla Mai, bez ktorej bylibysmy jak bez reki...

Zdjecia beda lada chwila.

Wpisalam juz uczestnikow w raport, wiec powinniscie otrzymac bralnisie. Jezeli ktos nie otrzymal, prosze o informacje.

Jeszcze raz dzieki za pallal!
Milej niedzieli
-A-


 
leff
leff  Identity Verified
Local time: 09:48
Englisch > Polnisch
+ ...
In stillem Gedenken
Dziêkujê Jun 20, 2004

Za kolejny mi³y pa³³a³. A nieobecni niech ¿a³uj¹ ;-P

 
Araksia Sarkisian
Araksia Sarkisian  Identity Verified
Polen
Local time: 09:48
Armenisch > Polnisch
+ ...
Dziêki, dziêki, wielkie dziêki!!! Jun 20, 2004

I do zobaczenia ...:)

 
Dariusz Kozłowski
Dariusz Kozłowski  Identity Verified
Polen
Local time: 09:48
Deutsch > Polnisch
W³asnie... zjad³em kolacyjkê... Jun 20, 2004

...po dotarciu do Poznania - mój powwow by³ jeszcze trochê d³u¿szy
Za co zainteresowanym dziêkujê

Tygru: piêkne podziêkowania za organizacjê - by³o (no choinka - jak zwykle!) - super!.

Limonce ogromne dziêki za przewiezienie mojej skromnej pupy wygodnie, bezp
... See more
...po dotarciu do Poznania - mój powwow by³ jeszcze trochê d³u¿szy
Za co zainteresowanym dziêkujê

Tygru: piêkne podziêkowania za organizacjê - by³o (no choinka - jak zwykle!) - super!.

Limonce ogromne dziêki za przewiezienie mojej skromnej pupy wygodnie, bezpiecznie i szybko z dworca na pa³³a³o(w)isko) oraz za historie podró¿nicze (podobnie jak i Tygru).

No i oczywiœcie specjalne podziêkowania dla Mai - Lucyno - to by³ œwietny pomys³, ¿e dotar³yœcie obie - w ten sposób - po raz kolejny okazuje siê, ¿e na ¿adnym pa³³ale nie jest nudno i na ka¿dym dzieje siê coœ nowego.

Podpisujê siê pod opini¹ Qby - ja, cholender, te¿ lubiê te pa³³a³y - dziêki wszystkim uczestnikom.

Serdecznie pozdrawiam i przypominam, ¿e ju¿ "za moment" pa³³a³o(w)isko w Poznaniu...

Darek
Collapse


 
Magda Dziadosz
Magda Dziadosz  Identity Verified
Polen
Local time: 09:48
Mitglied (2004)
Englisch > Polnisch
+ ...
Dziêki! Jun 20, 2004

Dziêkujê i pozdrawiam wszystkich! To by³ kolejny niezmiernie udany pa³³a³!
Zdjêcia za³adujê dopiero jutro, choæ nie wiem czy s¹ tak udane jak Qby i Tygru...
Magda


 
Jerzy Gzula
Jerzy Gzula  Identity Verified
Polen
Local time: 09:48
Englisch
+ ...
Równie¿ bardzo dziêkujê Jun 21, 2004

... tygru jako organizatorce i wszystkim uczestnikom. Szkoda, ¿e bylem tak krótko, ale tego b³êdu ju¿ nie powtórzê.. Cieszê siê, ¿e pozna³em tyle osób, które podzielaj¹ moj¹ pasjê precyzyjnego i ³adnego przekazywania myœli w bliskich mi jêzykach.
Mam nadziejê, ¿e wykorzystacie moj¹ ofertê uczestnictwa - jako moi goœcie a wprzysz³oœci mo¿e i cz³onkowie - w spotkaniach warszawskiego klubu Toastmaster
... See more
... tygru jako organizatorce i wszystkim uczestnikom. Szkoda, ¿e bylem tak krótko, ale tego b³êdu ju¿ nie powtórzê.. Cieszê siê, ¿e pozna³em tyle osób, które podzielaj¹ moj¹ pasjê precyzyjnego i ³adnego przekazywania myœli w bliskich mi jêzykach.
Mam nadziejê, ¿e wykorzystacie moj¹ ofertê uczestnictwa - jako moi goœcie a wprzysz³oœci mo¿e i cz³onkowie - w spotkaniach warszawskiego klubu Toastmasters International. Informacje znajdziecie na http://www.toastmasters.org.pl.
Jerzy
P.S.: S³u¿ê równiez pomoc¹ w "upakowaniu" wszystkich zdjêæ.
Collapse


 
Wit
Wit  Identity Verified
Local time: 09:48
Englisch > Polnisch
+ ...
Wielkiej organizatorce Jun 21, 2004

wielkie dzięki za świetne miejsce i pracę u podstaw...
Nieobecnym Uuuuu!

do miłego,
witek

P.S. No a gdzie te obiecane przez P.T. Gzulę i GingerR dane czasoprzestrzenne dotyczące imprez różnych... różowych szmatek, tańców i przemówień


 
anula
anula  Identity Verified
Polen
Local time: 09:48
Englisch > Polnisch
+ ...
uprzejmie donosze... Jun 21, 2004

... ze za dwie godziny umieszcze kolejne zdjecia z powwowu. Jesli szczesliwie przejda cenzure, zobaczycie je wkrotce. Zdjecia sa w wiekszosci autorstwa Darka K. Mnie pozostalo zlecic wywolanie ... Niezle to sobie wymysliles Darku, oj niezle.

 
GingerR
GingerR  Identity Verified
Local time: 09:48
Englisch > Polnisch
+ ...
jeszcze ja!.... Jun 21, 2004

z malym opoznieniem, ale tradycyjnie dziekuje za tradycyjnie doskonale spotkanie

a co do wydarzen roznych... zapraszam na najblizsza niedziele, 27 czerwca, do Teatru Na Woli na koncert finalowy Studia Taneczno-Aktorskiego. Tego dnia dwa koncerty (program ten sam): 16:00 lub 19:30
Bilety (cena 20 PLN) do nabycia w Kasie Studia (budynek Szkoly Baletowej), ul. Moliera 2/4 - niestety nie wiem czy bedzie mozna je k
... See more
z malym opoznieniem, ale tradycyjnie dziekuje za tradycyjnie doskonale spotkanie

a co do wydarzen roznych... zapraszam na najblizsza niedziele, 27 czerwca, do Teatru Na Woli na koncert finalowy Studia Taneczno-Aktorskiego. Tego dnia dwa koncerty (program ten sam): 16:00 lub 19:30
Bilety (cena 20 PLN) do nabycia w Kasie Studia (budynek Szkoly Baletowej), ul. Moliera 2/4 - niestety nie wiem czy bedzie mozna je kupic przed samym koncertem lub czy beda wejsciowki.
Prosze sie nie bac - ja bede na scenie tylko przez 4 minuty
Collapse


 
Dariusz Kozłowski
Dariusz Kozłowski  Identity Verified
Polen
Local time: 09:48
Deutsch > Polnisch
Anulu ! Ale ja niewinny jestem... ;-) Jun 22, 2004

Za to istnieje taka mo¿liwoœæ, ¿e na tym pa³³ale zosta³aœ miss obiektywu.

Coœ mam takie wra¿enie, ¿e by³aœ jedn¹ z najczêœciej fotografowanych uczestniczek (Gdyby wzi¹æ pod uwagê "globaln¹" liczbê fotografii wykonanych wszystkimi aparatami, w³¹cznie z twoim, który wyl¹dowa³ w moich mackach...
See more
Za to istnieje taka mo¿liwoœæ, ¿e na tym pa³³ale zosta³aœ miss obiektywu.

Coœ mam takie wra¿enie, ¿e by³aœ jedn¹ z najczêœciej fotografowanych uczestniczek (Gdyby wzi¹æ pod uwagê "globaln¹" liczbê fotografii wykonanych wszystkimi aparatami, w³¹cznie z twoim, który wyl¹dowa³ w moich mackach...

Do Tygru: ja mam nadziejê, ¿e deska pa³³a³u nie umo¿liwia zamieszczania niecenzuralnych filmów z pewnymi t³umaczami w roli g³ównej i ich barwnymi opowieœciami o "reni"
(buuu, ale mnie podesz³a! uwa¿ajcie na ni¹!)
Collapse


 
Dariusz Kozłowski
Dariusz Kozłowski  Identity Verified
Polen
Local time: 09:48
Deutsch > Polnisch
PS Jun 22, 2004

Anulu - no to co jest z tymi fotami, bo ja siê doczekaæ nie mogê! ;-P

 
Agnieszka Hayward (X)
Agnieszka Hayward (X)
Polen
Local time: 09:48
Deutsch > Polnisch
+ ...
Darku Jun 22, 2004

list do Ciebie zapewne nied³ugo wysmarujê. Przygotuj siê finansowo na "zadoœæuczynienie". Inaczej Renia wszystkiego siê dowie... he heP

 
Agnieszka Hayward (X)
Agnieszka Hayward (X)
Polen
Local time: 09:48
Deutsch > Polnisch
+ ...
PS do Darka Jun 22, 2004

a filmik jest bossski!

 
Agnieszka Hayward (X)
Agnieszka Hayward (X)
Polen
Local time: 09:48
Deutsch > Polnisch
+ ...
Anulu i Magdo Jun 22, 2004

rozpali³yœcie ciekawoœæ niektórych (ekhm...) do bia³oœci... Bêd¹ fotki? Pliiiiz

 
Magda Dziadosz
Magda Dziadosz  Identity Verified
Polen
Local time: 09:48
Mitglied (2004)
Englisch > Polnisch
+ ...
Zdjêcia Jun 22, 2004

dwa (2) wrzuci³am, pewnie poka¿¹ siê tumoro³.

)


 
Vom Thema belegte Seiten:   < [1 2 3 4 5 6 7 8 9] >


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderatoren dieses Forums
Lucia Leszinsky[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Powwow: Warsaw - Poland






Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »
CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

Buy now! »