Pages in topic:   < [1 2 3] >
Powwow: Budapest - Hungary

This discussion belongs to Powwows » "Powwow: Budapest - Hungary".
You can see the powwows page and participate in this discussion from there.

Csaba Ban
Csaba Ban  Identity Verified
Hungary
Local time: 01:22
Member (2002)
English to Hungarian
+ ...
helyszín Dec 21, 2002

Szerintem jobb ötlet lenne étteremben tartani (jó, ahol nincsen élõ zene, mert júniusban alig értettük egymás szavát). Õrmezõ eléggé kiesik.
Kaltenberg: kell valami alapdíjat fizetni itt? Minimális fogyasztás, ilyesmi? Igazából olyan hely lenne jó, ahol semmire nem vagyunk kötelezve (pl. mindenkinek meleg vacsorát kell rendelnie, stb.)

Még jöhetnek újabb ötletek a helyszínre vonatkozóan. Legkésõbb január 3-án szeretném lefixálni a helyszínt
... See more
Szerintem jobb ötlet lenne étteremben tartani (jó, ahol nincsen élõ zene, mert júniusban alig értettük egymás szavát). Õrmezõ eléggé kiesik.
Kaltenberg: kell valami alapdíjat fizetni itt? Minimális fogyasztás, ilyesmi? Igazából olyan hely lenne jó, ahol semmire nem vagyunk kötelezve (pl. mindenkinek meleg vacsorát kell rendelnie, stb.)

Még jöhetnek újabb ötletek a helyszínre vonatkozóan. Legkésõbb január 3-án szeretném lefixálni a helyszínt.

Egyébként boldog karácsonyt mindenkinek)
Collapse


 
Péter Tófalvi
Péter Tófalvi  Identity Verified
Hungary
Local time: 01:22
English to Hungarian
+ ...
Boldog Karácsonyt! Dec 21, 2002

Én a Lukács cukrászdát javasolnám (Andrássy úton, közel az Oktogonhoz), mert egy civilizált hely, néha csendes zongorazenével, és akár egy kávé árával (250 Ft.) is meg lehet úszni. Emellett, nem zsúfolt hely.

 
Péter Tófalvi
Péter Tófalvi  Identity Verified
Hungary
Local time: 01:22
English to Hungarian
+ ...
+ Dec 21, 2002

...itt találkozott Németh Miklós is Horn Gyulával és Kováccsal. (Remélem mi nagyobb sikerrel járunk.)

 
Csaba Ban
Csaba Ban  Identity Verified
Hungary
Local time: 01:22
Member (2002)
English to Hungarian
+ ...
Pontos helyszín Jan 4, 2003

Kedves leendõ powwow-társak!

Nem volt idõm sok helyet végigtelefonálni, ezért maradtam az elsõ javaslatnál.

Kaltenberg sörözõ különterme, január 10 (péntek) este 6-tól lehet jönni.

A sörözõ az Üllõi út és a Kinizsi utca sarkán van egy pincehelységben, az Iparmûvészeti Múzeum és a Kultiplex (ex Blue Box, ex Kinizsi mozi) mellett.
Metró, villamos: Ferenc körút. Parkolás: a környezõ utcákban.

Kötelezõ
... See more
Kedves leendõ powwow-társak!

Nem volt idõm sok helyet végigtelefonálni, ezért maradtam az elsõ javaslatnál.

Kaltenberg sörözõ különterme, január 10 (péntek) este 6-tól lehet jönni.

A sörözõ az Üllõi út és a Kinizsi utca sarkán van egy pincehelységben, az Iparmûvészeti Múzeum és a Kultiplex (ex Blue Box, ex Kinizsi mozi) mellett.
Metró, villamos: Ferenc körút. Parkolás: a környezõ utcákban.

Kötelezõ minimális fogyasztás nincsen, mindenki magának fizeti, amit kér. Miheztartás végett megkérdeztem egy korsó sör árát: 380 Ft.

Este 6-tól foglaltam helyet, az én nevemre. A biztonság kedvéért még odaszólok nekik, hogy a "Proz" jelszóra is megmutassák, hol is van a társaság.
Collapse


 
Csaba Ban
Csaba Ban  Identity Verified
Hungary
Local time: 01:22
Member (2002)
English to Hungarian
+ ...
Témák Jan 4, 2003

Szeretném még megkérdezni, mihez van kedvetek. Spontán módon alakuljon az este, vagy legyenek kitüntetett témák, amiket közösen megbeszélünk? Ez utóbbi esetben lehet ide írni a javaslatokat...

 
Jakab Arpad
Jakab Arpad  Identity Verified
Local time: 01:22
English to German
+ ...
Beszédtémák Jan 4, 2003

Örülök, hogy életképeset javasoltam. Beszéljünk egy petició irányában, hogy legyen szótárkiadási koordináció a magyar nyelvterületre. Jakab Árpád

 
Csaba Ban
Csaba Ban  Identity Verified
Hungary
Local time: 01:22
Member (2002)
English to Hungarian
+ ...
péntek este 6 Jan 9, 2003

Sziasztok,
Csak egy utolsó emlékeztetõ: pénteken este 6-kor találkozunk a Kaltenberg sörözõ különtermében (az Iparmûvszeti Múzeum mellett).


 
Oliver Schmidt
Oliver Schmidt  Identity Verified
Local time: 01:22
Hungarian to German
+ ...
Köszönöm! Jan 12, 2003

Szia Csaba! A többiek nevében itt is mégegyszer nagyon köszönöm a powwow megszervezését, Evanak a fényképezést. Kiválóan éreztem magam, és nagyon örülök, hogy megismerhettem mindenkit. Üdv.: Schmidt Oliver

 
Eva Blanar
Eva Blanar  Identity Verified
Hungary
Local time: 01:22
English to Hungarian
+ ...
Nagyon jó volt, Jan 12, 2003

nagyon örülök, hogy megismerkedtem újakkal és viszontláttam a régieket, a fényképek is elég jók lettek, hamarosan felrakom!
Alig várom a következõt - szerintem azt is tartsuk a Kaltenbergben: messze ez volt eddig a legkellemesebb hely.


 
Medicus
Medicus
Local time: 01:22
German to Hungarian
+ ...
Sajnálom, Jan 12, 2003

Sajnálom, hogy nem lehettem jelen, de örömmel olvasom, hogy sikeres rendezvény volt. Minden jót!

 
Csaba Ban
Csaba Ban  Identity Verified
Hungary
Local time: 01:22
Member (2002)
English to Hungarian
+ ...
kérem a következõre Jan 12, 2003

Már lehet is jelentkezni a következõ alkalomra, amit én - teljesen önhatalmúlag - május 9-ére találtam ki.
http://www.proz.com/powwow/374


 
Maria Bolgar
Maria Bolgar  Identity Verified
Hungary
Local time: 01:22
English to Hungarian
+ ...
sajnálom Jan 12, 2003

Õszintén sajnálom, hogy végül mégsem sikerült eljönnöm. És már elõ is jegyeztem a május 9-ét!

 
Desiderio
Desiderio
Local time: 01:22
English to German
+ ...
Desiderio Jan 12, 2003

Egy váratlan vidéki út miatt sajnos távolmaradtam, pedig nagyon készültem. Nagyon várom május 9-ét én is.

 
Zsolt VARGA
Zsolt VARGA
Local time: 01:22
English to Hungarian
+ ...
remélem májusban már járnak rendesen a vonatok Jan 12, 2003

Mostanában megint Szegeden vagyok, és a MÁV ismeretében nem mertem vállalkozni az útra, mert tavaly ilyenkor az Intercity kb. 3 órát késett.

 
Csaba Ban
Csaba Ban  Identity Verified
Hungary
Local time: 01:22
Member (2002)
English to Hungarian
+ ...
Deja Vu Jan 13, 2003

Pénteken páran kérdezték, hogy szokott-e olcsóbb lenni a Deja Vu. Tessék, most a Proz nyitó oldalán kínálják olcsóbban (545 euróért).

 
Pages in topic:   < [1 2 3] >


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Lucia Leszinsky[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Powwow: Budapest - Hungary






Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »
Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »