Prozpay üzerinden ödeme alma
Thread poster: Handan Ceyhan
Handan Ceyhan
Handan Ceyhan  Identity Verified
Türkiye
Local time: 18:06
English to Turkish
+ ...
Mar 24, 2023

Arkadaşlar,

Çalıştığım bir firma ödemelerimi prozpay üzerinden yapacağını bildirdi. Banka transferi seçeneğini seçip, gerekli bilgileri gönderdim. Ödemem prozpay'e mi gelecek yoksa doğrudan banka hesabıma mı?

Ödeme Prozpay üzerinden gelirse ne yapmam gerekiyor parayı banka hesabıma aktarmak için?

Omer Dasbilek
Omer Dasbilek  Identity Verified
Türkiye
Member (2013)
English to Turkish
+ ...
doğrudan hesabınıza gelir Mar 25, 2023

Merhaba Handan Hanım,

Birkaç kez ProzPay kullanmışlığım var. Benim tecrübelerim şu yönde: Müşteri ProzPay ile ödüyorsa para doğrudan sizin Prozpay hesabınıza geliyor (USD, EUR vs. olarak). ProzPay hesabınızı bankanızla ilişkilendirdiyseniz para hiçbir şey yapmanıza gerek kalmadan belirli bir süre bekleyip (tahmini 1-2 gün) sonra hesabınıza TL olarak geçiyor. Ama maalesef kesintiler vs. çok oluyor. Çok da sevdiğim bir ödeme yöntemi değil benim asl�
... See more
Merhaba Handan Hanım,

Birkaç kez ProzPay kullanmışlığım var. Benim tecrübelerim şu yönde: Müşteri ProzPay ile ödüyorsa para doğrudan sizin Prozpay hesabınıza geliyor (USD, EUR vs. olarak). ProzPay hesabınızı bankanızla ilişkilendirdiyseniz para hiçbir şey yapmanıza gerek kalmadan belirli bir süre bekleyip (tahmini 1-2 gün) sonra hesabınıza TL olarak geçiyor. Ama maalesef kesintiler vs. çok oluyor. Çok da sevdiğim bir ödeme yöntemi değil benim aslında. Dolayısıyla zorda kalmadıkça pek tercih etmiyorum.
Collapse

Aziz Kural
Aziz Kural  Identity Verified
Türkiye
Member
English to Turkish
+ ...
ProzPay yakın bir tarihte Wise'a yönlendirmeye başladı... Aug 18, 2023

1 sene kadar önce prozpay hesabımı wise hesabıma yönlendirdi bilginize...

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

You can also contact site staff by submitting a support request »

Prozpay üzerinden ödeme alma

Translation news in Türkiye

Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »
TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »